Комунальна установа Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
«Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям»
Про нас

Про нас

«ІЗМАЇЛЬСЬКЕ БЮРО СПРИЯННЯ ІНВЕСТИЦІЯМ» - є комунальною неприбутковою установою Ізмаїльської міської ради (далі-Установа), яка утворена шляхом перетворення – зміни організаційно-правової форми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ БЮРО СПРИЯННЯ ІНВЕСТИЦІЯМ», яке було створено рішенням Ізмаїльської міської ради № 268-XXIV від 23 травня 2003 року, та є правонаступником усього майна, усіх прав та обов’язків попередньої юридичної особи. Установа створена з метою залучення інвестицій та сприяння впровадженню проектів матеріально-технічного забезпечення (грантів) в м. Ізмаїл – в соціально-економічній, науково-технічній, екологічній, культурній та інших сферах. Read More

Наша команда

Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я

Загальною метою проекту є покращення доступу до галузі охорони здоров’я як стратегічний пріоритет в прикордонній зоні Румунії та України, більш точніше, в рамках Єврорегіону «Нижній Дунай», через покращення інфраструктури охорони здоров’я в повіті Тульча, Румунія та Ізмаїльському районі, Україна, шляхом спільних заходів з реконструкції та ендаументу 4 (чотирьох) лікарень: Мечин (RО), Тульча (RО), Дунайська обласна лікарня (UA) та Ізмаїльська міська лікарня (UA), а також підвищення рівня поінформованості транскордонної громади про важливість постійного моніторингу стану здоров’я для раннього виявлення захворювань та політики профілактики.
Конкретні цілі:

  • Підвищення доступу населення Єврорегіону «Нижній Дунай» до якісних медичних послуг, у процесі вдосконалення (реконструкції та ендаументу) існуючої інфраструктури охорони здоров’я в Ізмаїльському районі та повіті Тульча.
  • Посилення партнерських зв’язків в Єврорегіоні у сфері охорони здоров’я через розробку спільної стратегії з охорони здоров’я, реалізації програми розвитку потенціалу (телемедицина та запобігання епідеміям) для зацікавлених сторін в сфері охорони здоров’я в Єврорегіоні «Нижній Дунай» та проведення спільної інформаційної кампанії стосовно важливості постійного моніторингу стану здоров’я для раннього виявлення захворювань та політики профілактики.

Головний Бенефіціар: Адміністративно-територіальна одиниця Повіту Тульча через Повітову раду Тульча (Румунія);
Бенефіціар 1: Адміністративно-територіальна одиниця Мечин (Румунія);
Бенефіціар 2: Дунайська обласна лікарня Одеської обласної ради (Україна);
Бенефіціар 3: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради (Україна);
Бенефіціар 4: Асоціація транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» (Румунія).

Контакти

Адреса вул. Михайлівська, 25/2, Ізмаїл
Телефон +380 48 415 1319
Факс +380 48 415 1319
E-mail 32580348@mail.gov.ua
Веб-сайт http://izmailinvest.org.ua

Знайти нас на карті

Залишити повідомлення